BIGJOY SPORTS

BigJoy Sports BCAABIG Go Mix 21 Paket x 18 gram

BIGJOY SPORTS
Fiyat
:
189,00 TL
Havale ile
:
179,55 TL
Hediye Seçeneği
:

Protein Bar

Bigjoy Creatine 7 gr

L-Carnitine Shots

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • BIGJOY BCAABIG Go Mix Aroma 18 gr x 21 Paket

  BIGJOY BCAABIG toz formunda kompleks bir BCAA ürünüdür. Tekli paketler halinde sunulan yeni versiyondur. İçerisinde 3 farklı aroma bulunur.

  BCAA?lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir. Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandırdığı ve yeni kas oluşumunun arttığını göstermektedir.

  BCAA?lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlarlar.

  BCAABIG'i Eşsiz kılan nedir ?

  BIGJOY BCAABIG her porsiyonunda 15.000 mg amino asit olacak şekilde 2:1:1 BCAA oranına sahip tam 10.000 mg BCAA, 4000 mg glutamin, 1000 mg taurin ve elektrolitler sunar.

  BIGJOY BCAABIG sadece antrenman öncesinde değil, özellikle antrenman sırasında ve sonrasında kullanılabilecek bir üründür. İçeriğindeki taurin canlandırıcı etkiye sahip bir amino asittitr, fiziksel performansı artırmaya yardımcı olur. Elektrolitler ise antrenman sırasında terleme yoluyla oluşan mineral kaybını dengeler ve kaslarınızın tam kapasite çalışmasına destek olur.

  Ayrıca içeriğindeki 4000 mg glutamin antrenman sonrasında kasların toparlanmasında kilit rol oynar. Glutamin yıpranmış kasların tamiri ve yeni kas inşası için en çok ihtiyaç duyulan amino asittir.

  BIGJOY BCAABIG'in, mix aromalı ambalajında benzersiz bir tada sahip üç farklı aroma bulunur:

  1 Kutuda: 7 adet karpuz, 7 adet yeşil elma, 7 adet enerji içeceği aroması bulunur.
  Ne zaman kullanılır?
  1 servis (18,4 gr) ürünü 350-500ml su ile karıştırarak antrenman öncesi, sırası ya da sonrasında kullanabilirsiniz.
  Son Kullanma Tarihi
  :
  10-2021
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.