BIGJOY SPORTS

Bigjoy Sports BIG2 Bcaa + Glutamine Karpuz 600 gr

BIGJOY SPORTS
Fiyat
:
730,00 TL
Havale ile
:
693,50 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • BIGJOY BIG2 BCAA + Glutamine 600 gr Karpuz Aromalı


  BIGJOY BIG2 BCAA+GLUTAMINE toz formda bir BCAA ve Glutamin karışımı üründür. Her servisinde 5000mg BCAA ve 5000mg Glutamin içerir.

  BCAA?lar esansiyel amino asitler arasında farklı özelliklere sahip olan 3 amino asitten oluşur; lösin, isolösin ve valin. Bu amino asitler protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir. Araştırmalar BCAA takviyesi alan kişilerde kas tamirinin hızlandırdığı ve yeni kas oluşumunun arttığını göstermektedir.

  BCAA?lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de antrenmanda ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlarlar.

  Glutamin ise spor dünyasındaki en popüler takviyelerden biridir. ?recovery? yani vücudun toparlanmasında kilit rol üstlenir. Vücudunuzdaki amino asit havuzunun %60?ını oluşturan, yıpranmış kasların tamiri ve yeni kas inşası için en çok ihtiyaç duyulan amino asittir. Ayrıca geçtiğimiz bir kaç sene içinde yapılan araştırmalar, glutaminin büyüme hormonu salgılanmasına da yardımcı olduğunu göstermiştir.

  Eşsiz kılan nedir?

  - BIGJOY BIG2 BCAA+GLUTAMINE her porsiyonunda 4:1:1 BCAA oranına sahip 5000 mg BCAA sunar.

  - Lösin oranı çok yüksektir. Her servisinde 3334 mg lösin amino asidi bulunur. Lösin amino asidi, BCAA?ları oluşturan üç amino asit içerisinde anabolik etkiye sahip, yani kas parçalanmasını azaltan en önemli amino asittir.

  - BIGJOY BIG2 BCAA+GLUTAMINE her servisinde 5000mg %100 saf formda glutamin içerir.

  Ürün karpuz aroması ile benzersiz bir tada sahiptir.
  Nasıl Kullanmalısınız?

  1 ölçek (12gr) ürünü 300ml su ile karıştırarak antrenman öncesi, sırası ve sonrasında içebilirsiniz
  Son Kullanma Tarihi
  :
  09-2025
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.