BIGJOY

Bigjoy TriCreatine Malate 120 tablet Kreatin Malat

Fiyat
:
69,00 TL
Havale ile
:
65,55 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Yepyeni bir kreatin: Tri-Kreatin Malat
  Kreatin temel görevi, kısa süreli ve yoğun fiziksek aktivitelerde kaslara enerji takviye etmek olan bir takviyedir. Özellikle patlayıcı kuvvetin geliştirilmesi için çok etkilidir. Kısa süreli yoğun egzersizlerde vücut kreatini temel enerji kaynağı olan ATP?ye (adonezin tirfosfat)dönüştürür.

  Kreatin ayrıca kas hücrelerinin genişlemesine yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde kreatin, hacim artışı kazanmak isteyen sporcuların en sık kullandığı takviyelerden biridir.

  Tri-Kreatin Malat?ın farkı nedir?
  Adından da anlaşılacağı üzere, Tri-Kreatin malat, 3 tane kreatin molekülü ve malik asidin bağlanması ile oluşur. Bu formu ile ATP üretimini hızlandırır. Daha fazla ATP demek daha fazla enerki demektir. Bu enerji yüksek yoğunluklu, patlayıcı kuvvetin gerektiği yerlerde, örğenğin ağırlıkları kaldırırken, sprinte kalkarken ya da yukarı sıçrarkan kullanılır. Yani sadece spor salonunun ağırlık ksımında değil, dayanıklılk gerektiren sporlarda da oldukça faydalıdır. Bu yüzden farklı branşlardan atlerler arasında oldukça popülerdir

  Kreatinlere bağlanan malat ise krebs döngüsünde kullanılır. Krebs döngüsü vücudun yağ, karbonhidrat ve proteinleri enerjiye dönüştürdükleri kimyasal tepkimelerin bütünüdür. Malik asit bu kompleks döngüde laktik asit birikimini önleyerk yorgunluğu azaltır ve enerji üretimini hızlandıran madde (katalist) olarak görev alır.

  Kreatinin bu formunun kreatinlere göre daha kolay emildiğini de belirtelim.  Nasıl kullanılır?
  Günde 1 porsiyonu (3 tablet) gün içerisinde alınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.