HARDLINE

Hardline BCAA Fusion 525 gram Çilek Aroma

HARDLINE
Fiyat
:
629,00 TL
Havale ile
:
597,55 TL
Hediye Seçeneği
:

Protein Bar

Shaker

L-Carnitine Shots

Powder Box ( Toz Kutusu)

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Hardline BCAA Fusion 525 gr
  BCAA + Glutamine + Vitamin B6
   
  Çilek Aromalı

  KULLANIM AMACI

  Protein sentezi,

  Kas yapılanması,

  Dayanıklılık,

  BCAA FUSION NEDİR ?

  Hardline BCAA FUSION, tüm sporculara hitap eden özel olarak formüle edilmiş bir üründür. İlave şeker, karbonhidrat veya yağ içermez. Aspartam içermez. 4:1:1 oranında L-Leucine, L-Valine ve L-Isoleucine içerir. Dallı zincirli amino asitler (BCAA) olarak isimlendirilen bu amino asitler, iskelet kaslarında en yoğun bulunan amino asitlerdir. Örneğin, tipik bir protein öğününden sonra kaslar tarafından emilen amino asitlerin %90'ını BCAA'lar oluşturur. Serbest formda olan BCAA lar, kana hızla karışır ve her porsiyonda günlük ihtiyacınız olan BCAA yı sağlar.

  Kaslarda amino asit havuzunun %60'ını ve vücutta toplam amino asit döngüsünün %20'sini Glutamin oluşturur. Diğer amino asitlerin aksine sadece Glutamin'in 2 nitrojen atomu vardır ve nitrojen mekiği olarak bilinir. Vücudun en çok hangi bölgesinde gereksinim varsa o bölgeye nitrojen taşır. Glutamin tüm amino asitler içinde en çok fonksiyona sahip olan temel bir amino asittir ve sporcular tarafından temel bir gıda takviyesi olarak kullanılır. Antrenmanlar sırasında en çok tüketilen amino asit Glutamin'dir. Glutamin hem anabolik hem de anti katabolik bir amino asittir. 

  Hardline BCAA FUSION yoğun antrenman dönemlerinde protein dengesini korumaya yardımcı olur, tadı doğadan bitkisel ekstrakt STEVIA ile tatlandırılmıştır. Hardline BCAA, B6 vitamini ile zenginleştirilerek etkisi arttırılmıştır.

   

  KULLANIM ŞEKLİ
   
  Kullanım şekli 1: Antrenmandan 45 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra  olmak üzere günde 2 defa 1 porsiyon [2ölçek(10 g)] 250 ml su ile karıştırarak kullanınız.

  Kullanım şekli 2: Antrenman esnasında1 porsiyon [ 2ölçek(10 g) ]  250 ml su ile karıştırılarak günde 1 defa kullanınız.

  Son Kullanma Tarihi
  :
  09-2022
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.