WEIDER

Weider Premium Hydro Whey Protein 2300 gr

WEIDER
Fiyat
:
4.999,00 TL
Havale ile
:
4.749,05 TL
Hediye Seçeneği
:

Protein Bar

Shaker

L-Carnitine Shots

Saşe Protein Tozu

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Weider Premium Hydro Whey Protein 2300 gr Çikolata Krema Aromalı

  Weider Almanya ARGE grubunun 2020 yılı sonlarında geliştirdiği Weider Premium Hydro Whey protein tozu; ileri üretim teknolojilerine sahip tesislerde, patentli %100 hidrolize whey protein ham maddesi kullanılarak üretilmiştir.

  Weider Premium Hydro Whey?in servis başına sunduğu 24 gr protein, çok hızlı ve yüksek emilime sahip Optipep ham maddesi ile formüle edilmiştir (BV=104). İrlanda?nın ödüllü süt ürünleri üreticilerinden Carbery markasına ait olan bu ham madde, otla beslenen sığırların sütünden elde edilmiş %80 hidrolize whey protein içerir. Bu da Weider Hydro Whey?i yüksek biyolojik değerlere sahip bir whey protein tozu takviyesi haline getirir. Standart whey proteinlerden farklı olarak tadı doğrudan sporcuların deneyimleriyle test edilen Optipep, yüksek kalitesinin yanı sıra keyifli bir tüketim de sunar.

  Ürün içeriğinde bulunan proteinin %47,8?i, Esansiyel Amino Asitler (EAA)?den oluşur. EAA?ler, sadece besinler yoluyla vücuda kazandırılabilen, bu nedenle düzenli olarak vücuda takviye edilmesi gereken bileşenlerdir. Yüksek EAA oranına sahip olan Weider Hydro Whey protein tozu, servis başına sunduğu 6.7 gr BCAA ile birlikte vücudun amino asit ihtiyacını karşılamak adına oldukça güçlü bir destektir.

  Biyolojik Değerin Önemi
  BV, protein bileşenlerinin ne kadarının vücudumuz tarafından kullanılabildiğini gösteren bir değerdir. Bir ürün için BV değerinin yüksek olması, protein kaynaklarından daha fazla verim alınması ve kas gelişimini daha iyi desteklemesi açısından önemlidir. Weider Hydro Whey, 104 BV değeri ile potansiyeli en yüksek protein alternatiflerinden biridir.

  Weider Premium Hydro Whey Protein Tozu 2300 Gr'ın Öne Çıkan Özellikleri:


  - %100 hidrolize whey protein (%80 protein oranı)

  - Servis başına 6.7 gr BCAA

  - %47.8 Esansiyel Amino Asitleri oranı

  - 104 (BV) biyolojik değeri yüksek ve hızlı emilim

  - Optipep patentli ham madde

  - Karbonhidrat ve yağ miktarı düşürülmüş protein

  - 65 servis

  Kullanım Şekli: 1 servis (1 ölçek, 35 Gr) ürünü 350 mL su ile karıştırarak, sabah uyandıktan hemen sonra, antrenmandan 30 dk önce ve hemen sonra tüketebilirsiniz. Günlük protein ihtiyacınıza göre iki öğün arası servis ilavesi yapabilirsiniz. 

  weiderhydrowheyicerik.jpg (115 KB)

  Ağırlık(Kg)
  :
  2.3
  Son Kullanma Tarihi
  :
  02-2025
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.